Candy shop

Tõepoolest, mis te arvate, kuidas ma end tundsin? Tahaks öelda, et nagu laps kommipoes.. või et siis tegelikult nagu ma ise šokolaadipoes. Ma ei tea, kas ma olen sellest rääkinud, aga ma söön väga palju magusat. Ja väga magusat magusat. Ma võin vabalt toidukorra šokolaadidega asendada ja nii mitu korda järjest. Ma ei pea end kuidagi vanaks, aga olgem ausad, ma ei ole enam ka teismeline ja tegelikult tuleks sellised lollused nüüd juba ära jätta. Eks ma tasapisi ole tublimaks saanud ka. Aga see selleks. Minu sõelale jäid tumepunane ja tumeroheline krokodillinaha imitatsiooniga kott ning sinine matjast nahast kott.

Ja kuigi ma mõistusega tahtsin väga võtta tumerohelist kotti, siis otsuse tegin siiski selle järgi, mis kõige enam “minu” tundus.

Loomulikult valdas mind manio grandioso ja põhimõtteliselt ma uinusin sel õhtul kotirivid silme ees. Hommikul aga langetasin ma täiskasvanuliku otsuse, et ühest kotist on küll. Ja kuigi see kriipis, olin ma selles otsuses mõistusega võttes kindel. Siis aga juhtus see, et mu reisikaaslased, kes olid tunnistaateks mu ahvivaimustusele poe esimesel külastamisel, hakkasid mind tögama, et kuidas sa nüüd niimoodi südametult poest mööda lähed, mõtle, pärast hakkad kahetsema. Ja siis see juhtus. Teise koti valisin praktilisema, et sobiks kõigega (kuigi ma olen üldiselt igasugusest praktilisusest kaarega mööda).

Sinine on väiksem ja jäigem, pruunikas on pisut lontum (ja suurem), kuid just nii nad mulle meeldivadki. Kui kellelegi pugesid kotid hinge, siis nende kodu on Lissaboni vanalinnas: Always Fashion (Rua Assuncao 44). Tegelikult on neil ka koduleht, aga see ei ole väga hea: www.alwaysfashion.net. Kui poeomanikuga rääkisin, siis lubas ta ka international shippingut teha. Omanik ise muide oli väga armas inimene ja tal on mitmeid tuttavaid Eestis vahetusüliõpilastena.

 

Advertisements

2 thoughts on “Candy shop

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s