Arrows

Guess what? This time I didn’t just dye, I also made some sewing. I don’t know how about you, but I was getting a bit worried that this dyeing thing would get out of hand at one point. So now I’m glad I did something else too. And I really like the result, this a bit hippie-meets-navajo feel.

The fabric is actually the same I made this dress from. I hade some strange-sized piece left of it and for a long time I didn’t know what to do with it. Plain white t-shirt would have been boring, but together with my mate Mr Fabric Color we came to much more interesting result I think. The beads were actually also originally bought for this dress, but I decided to go for the bigger ones for the dress.

Advertisements

4 thoughts on “Arrows

  1. Sul on jälle üks tore nädalavahetus olnud :) Ja ma ei tea, kas aparaat on nii väga hea või on asi hoopis fotograafis! Tubli oled sa ikka. Igatepidi.

  2. Aitäh, et jagasid valgendamise nippi. Võtsin enda tumehallid teksad ja hakkasin katsetama. Kodumaine vedel (vist oli Mayer) valgendaja tegi ilusad valged plekid, aga mitte ühtlaselt heledaks kuigi püksid oli üleni vedelikus. Siis võtsin Liilia pulbri. Sellega sain kontrasti väiksemaks, laigud olid helehallid ja ülejäänud ka heledam hall. Siis lugesin uuesti posti ja võtsin Ace :) Sellega tulidki pea-aegu valged püksid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s