F like Fail

As much as I wouldn’t like to admit it, it happens. Being oh so amazed by all this bleaching, I wanted to recreate Dries Van Noten last spring’s dip dyed denim. Luckily I decided to dip dye just the sleeves of a denim shirt. I say ‘luckily’ because as you may guess, my attempt wasn’t successful. This was my inspiration:

Photos via Il Etait Une Fois

So, this is what I got:

Not, bad, right? Yes, this is what I thought too. Until I took a closer look:

I’m not too good at coping with failing, really. So, you can imagine my face after I understood what I just did. ‘Okay. Don’t lose yourself. This is just a piece of cloth, a denim shirt. Breathe in. Breathe out. Think.’ Given what I had, I think the final result is not that bad.

But I might as well make some more changes to it in future :) I’ll let you know, if I do.

What I can say, is that don’t try to bleach a cloth that is too thin or great chances are that you will get the same result as I did.

Advertisements

6 thoughts on “F like Fail

  1. oih, see läks siis pahasti.. ma ei saanud alguses arugi, et augud, mõtlesin, et mingid mustad plekid.. ästi lahendatud! :)

  2. krt ma ei saa üldse selle valgendamisasjaga hakkama. mis valgendit antud juhtumi korral kasutasid ning kauaks jätsid? või kuidas see protsess üldse välja nägi?

    • Olen kasutanud ACE valgendajat valges pudelis või siis samasuguses pudelis (vist) Eesti toodet (miski roosa sildiga). Kui kaua vedelikus eset hoida, sõltub palju sellest, kas kasutad puhast valgendajat või lahjendad veega. Viimasel juhul võib aega minna kuni 24h (mul pole kauem läinud) ja tulemus ei pruugi nii valge olla. Kui kasutad puhast valgendajat, siis tuleb kogu aeg ise vaatamas käia, mõnikord piisab mõnest tunnist, teinekord on vaja üleöö hoida. Ja oluline on valgendaja sobiva tulemuse saavutamisel korralikult välja loputada (kasutan pesumasinal 2-kordse loputamisega programmi).

  3. Pingback: Dalmatians |

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s